Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a gépen fps-ét...

Hogyan tudom a gépen fps-ét állítani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt sehogy. A játékok fps-ét tudod mérni, például Fraps nevű programmal.
2010. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítani meg pláne nem. Ha lejjebb veszed a grafikát, akkor megnő, de másként nem megy. első.
2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az FPS (Frames Per Second) a Másodpercenkénti Képkockák számát jelöli. Ezt a hardvereid erőssége és azok éppeni kihasználtsága, állapota határozza meg (nem mindegy, hogy mit kell "számoljanak", és mindezt az optimális hőfoktól mennyire). Állítani így általánosságban nem nagyon tudod, és hülyeség is. Minnél több, annál jobb. Egyetlen egy esetben érdemes lekorlátozni (mivel korlátozni lehet, csak emelni nem), hogyha az adott helyzetben éppen annyi fps -d van, hogy a monitorod frissitési rátáját gyakran átlépi, és vissza, mivel ilyenkor csíkok haladnak át a képen. Ha fixen több, vagy kevesebb akkor sztem hagyd úgy
2010. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Overclocking :)
2010. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!