Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítsam a laptopom...

Hogy állítsam a laptopom felbontását "normálisabb"-ra állítani, mert most eléggé széles?

Figyelt kérdés

Win7-esem van és nem rég huztam ujra egy probléma miatt. Most ott a felbontás beállításánál csak az van h : 1024×768 és 800×600-as van. többit vlhogy nem engedi vagy, tehát csak

ez a 2 lehetőség van :// léci vlk segítseeen


2011. okt. 23. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsél le video kártya drivert. Utánna menni fog a nagyobb felbontás is. És gyorssab lesz a géped.
2011. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii :)
2011. okt. 23. 22:37
 3/6 A kérdező kommentje:
azért is tettem am fel a kérdést mert a gépem újra húzása előtt teljesen normális volt a felbontása nem ilyen széthúzott szar.. :P de apummal teljesen normálisan telepítettük újra a windowst. szal nm értem .. :S
2011. okt. 23. 22:46
 4/6 A kérdező kommentje:
am nVidia GeForce Gt320m videokártyám van. ehhez honnan találjak és töltsek le videókártya dirvert?
2011. okt. 23. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd le a Laptop márkáját modelját és küldök linket.
2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi már közbe megvan
2011. okt. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!