Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja azt a laptopom...

Miért írja azt a laptopom hogy megtelt a lemezterület?

Figyelt kérdés
Egy MacBook Air Retina-m van amit leginkább videót vágni használok. Már nem az ingyenes 5GB os csomagot használom hanem előfizettem az eggyel nagyobb csomagra, mivel már korábban is azt mondta állandóan hogy a lemezterület megtelt. De sajnos még most is azt mondja és engem az őrületbe kerget. Alig van rajta pár fájl, leginkább csak az amit vágok éppen. Kérlek segítsen valaki, mert ez a munka eszközöm és így eléggé megnehezíti az életemet. Én meg nem vagyok sajnos túl jártas az ilyen dolgokban. A válasz adásokat előre is köszönöm.

2020. jan. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 5 GiB az nem csak az icloud fiók mérete? A géped háttértára ettől független kellene, hogy legyen (128 gigától 1 teráig írja a specifikációknál). Feltéve, hogy nem az icloud szinkronizációs mappában dolgozol, mert akkor annak a limitált tárhelyét foglalja.
2020. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy lehet abba a másik mappában dolgozni, vagy annak mi a neve?
2020. jan. 17. 19:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol találom a háttértárt?
2020. jan. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!