Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem lefoglalt lemezterület...

Nem lefoglalt lemezterület használatba vétele?

Figyelt kérdés

Volt egy kis probléma a géppel stb ezt most nem fejteném ki a mostani helyzet a következő:

van egy terrás winchester ami az elsődleges ugye.

azon van a windows7 és 3 részre van bontva. ez nem is lényeg

de a régi winchesteren (az is egy terra) nagyon fontos adatok vannak (ha még megvannak) kb 4-500 gbnyi adat


nos ezt beraktuk a dvd író/olvasó helyére, fel is ismerte a gép de csak 128gb-ot mutat, a többi a nem lefoglalt terület (amin az adatok vannak) és ezt semmivel nem tudom megnyitni. több programot próbáltam, semelyik sem működik. valami ötlet? (pontosítok, már az egész egy terra nem lefoglalt terület) ezt sehogy sem sikerül elérni, több erre való programot, sőt adat visszaállító programokat próbáltam, de nem megy.

van esély az adataink visszahívására? nagyon fontos lenne!

újraformázva elvileg még nem volt, tehát meglehetnek..


2016. márc. 26. 16:29
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Ha "nem lefoglalt terület"-nek látja a rendszer, akkor érdemes megnézni egy másik géppel, másik Op. rendszer alatt...
2016. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült visszahozni minden fontos adatot, a File Scavender (ha jól írom, már kikapcsoltam a gépet) nevezetű programmal! :)
2016. márc. 26. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!