Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak nálam fagy ki a Red Dead...

Csak nálam fagy ki a Red Dead Redemption? Lehet köze ahhoz, hogy flash-elt a box-om?

Figyelt kérdés

Már egy csomószor volt az, hogy, amikor börtönbe zárnának, akkor lefagy a LOADING... közben, vagy vége a mozinak, mozog az emberünk, de nem reagál a B-re. Illetve egyszer részeg voltam, el akart esni, de beestem egy székbe, és nem voltam részeg. Felmentem a szobámba, kinyitottam a ládát (amiben csak revolver ammo szokott lenni) és utána megint részeg voltam. Megint elesett, de azonnal fölkelt és egy prop lett belőle (kiteszi oldalra a kezét és teljesen zárja a lábát, így tervezik meg 3d-ben az embereket), reagált, ha mozgattam a fejét (mozgatta is), de nem mozdult... Vártam, mert eddig ez segített néha, de 10 perc után még mindig úgy áltt :S


Nálam van a hiba, vagy csak sikerült megtalálnom a játékban a BUG-okat? :D Ha nálam van a hiba, mi lehet az? Köze van, ahhoz, h flash-elt a box, és nem eredeti a játék? (teljesen jól működik, a küldiknél csak egyszer fagyott le, de fél perc alatt ment tovább) Én arra gyanakszom, hogy túl nagy a terület (mostmár az egész térkép) és nem tudja úgy betölteni... De lehet, hogy én vagyok a hülye :D


2010. júl. 21. 23:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!