Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Komolyabb flash videóktól...

Komolyabb flash videóktól felmegy a CPU (70 fokra) cpu használat pedig 100% ra. és akadoznak a flashek (kivéve youtube). Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gépem régi.(7 éves) Kitakarítottam,nem az a gond.videókártya,memórikártya nemrég lettek cserélve. A processzor halhatott meg? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb flash videóknak nem elég egy 7 éves processzor, még ha be van kapcsolva a gpu-gyorsítás, akkor sem. Ha fent van a videokártya drivere, fent van a legújabb flash, a böngészőben is be van kapcsolva a hardveres gyorsítás, és ennek ellenére is döglődik a processzor, akkor nem tudsz mit csinálni, öreg a processzor és kész.
2011. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja még jó volt... köszi a választ!
2011. szept. 21. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól van illesztve a cpu hűtése, egyéb dolgok?

Több, mint egy évig szenvedtek egy géppel, mert sokszor fagyott. Elég ritkán fétem hozzá a géphez. Aztán amikor arra panaszkodtak, hogy már bekapcsolás után is pár perccel lefagy random mód, akkor elkezdtem memteszteket futtatni. Feltűnt, hogy azok is fagynak elég hamar.

Akkor jött az ötletem, hogy kitakarítom a CPU-t, mert már poros volt. Korábban is kifújtam, de akkor szét is szedtem.

Ekkor derült ki, hogy a foglalat egyik része nem volt rendesen rögzítve és így nem volt jó a hűtés. Azóta minden rendben van.


A flash az amúgy is egy rakás sz@r ezen nem csodálkoznék ha más miatt lenne.

2011. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy pl. a farmville nevű csodálatos hülyeség alatt már háromszor frissítettek motort, a második alkalommal úgy nőtt a gépigény, hogy az az előtt "bőven elég" kategóriájú Core 2-es és GF 9500GT is dögledezik azóta rendesen.
2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!