Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni Xbox360...

Mit érdemes venni Xbox360 vagy PC?

Figyelt kérdés
Szeretném töletek kérdezni, hogy melyiket érdemes monstanság venni,amire több, jobb játékok vannak és amire jobb játékokat adnak majd ki?Ha van időtök légyszives írjatok példát hogy például:Pes 2010 jobb PC-re mint Xbox 360ra!
2010. júl. 22. 12:25
 1/5 anonim válasza:
én egy harmadikat vennék mégpedig ps3-at.azért, mert a pc-t újítgatni kell mindig, xboxnál meg szerintem kényelmetlen a kontroller.
2010. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elvilleg a ps3-al csak eredit jákokkal lehet tolni !Ugyhogy ps3 kizárva(ha ez igaz)
2010. júl. 22. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
11 éve nyomulok XBOX-on,Kontroller sokkal kényelmesebb mint a ps-é /pl.:a két irányító kar homorú beleilleszkedik az ujjad és nem lecsúszik mint a fostaliga ps-éről,autóverseny közben milyen jó már,ha kanyarodnál és tovább megy egyenesen!/A fő kérdésre válaszolva,ha játékra kell csak Konzolt vegyél,az arra van kitalálva nem úgy mint a PC.Ha sok a pénzed vehetsz PC-t is és akkor évente rákölthetsz 1 valag pénzt a fejlesztésekre.Én így látom,van aki másképp!
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem PC-m van ..utálom a konzolokat..avval csak játszani lehet..itt a PC amivel mindent lehet .vele de ha csak játszani akarsz akkor konzolt vegyél..lehetőleg ne a leggagyibb xbox360 mert az írott játékok tönkreteszik a fejét..meg extra hűtés is kell bele..és PC-vel semmi baj nincsen..nem gagyit p1-eset kel venne 1 magos gagyi porcival..és 6 évente kel hozzányúlnod..plusz 1 gigás vidi kártya...cod mw2 256 MB os vidi kártyán fut..szóval gépet jobban megéri venni hosszútávra mint konzolt..látod.kijött az új xbox is..meg ps3 után fél évre kiadták a slim et...ennyit a konzolokrol..2-3 évente jön uj..pc böl meg 10 évente..magyarul pc
2010. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó válaszoló nincs tisztában a dolgokkal.

A következő konzol a Microsoft-tól az az Xbox 720.

Most csak a 360-ant egy új külsővel látták el és méretét csökkentették.

Kb 6 évente jönek új konzolok.

2011. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!