Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Át lehet költöztetni egy...

Át lehet költöztetni egy blogot a posztokkal együtt blogspotról a blog.hu ra, anélkül hogy duplikáltként büntessen a google?

Figyelt kérdés
Szoval az url eltávolítóval egyenként távolítsam el a régi írásokat, akkor nem lesz duplikált? Vagy fél év múlva megjelennek megint a törölt linkek, és azt rakja be eredeti tartalomnak? :D az újat meg másolatként megbünteti?

2020. jan. 29. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mégis hogy büntetné meg és miért? Nem hallottam ilyenről (ami nem jelent semmit).
2020. jan. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

PL:

Kiveszi a találatokból az új oldalt, vagy eleve be se rakja.. folyamatosan ilyesmikkel szívok, mert ugye az elején csak írtam, több helyre is, néha ugyan azt is közzé tettem, így a fő blogomat vette ki a találatokból, nem azt az írást amivel mondjuk reklámozni akartam a fő blogot.Aztán letöröltem a második írásokat, mégis ott maradtak az üres url ek, az url eltávolító se távolítja el, így az emberek a hibás linket találják meg, mindez azért mert voltam oly tudatlan hogy két helyre is leírtam ugyan azt..


Akkor, azért is büntetni szokott, ha pl észreveszek egy hibát a posztban, kijavítom, majd (mint az az utána olvasásomból kiderült) úgy érzékeli hogy megváltoztattad a dolgokat, ezért nem vagy hiteles, és vajon mit csinál, kivesz a releváns találatokból a pcsba..egy belejavítás miatt..


De néha meg ott hagy, szoval félig meddig random büntetéseket nyom, én már lassan egy hónapja alig alszok az idegtől..


A múltkor az oldal nevét változtattam meg, szintén random eltűnt vagy 10 írásom a google ből ez után, már vártam a büntetést, ezért tudom, mert rögtön ez után megnéztem és eltünt egy csomo irás..


Ezért kérdeztem ezt mert arra számítok, hogy ha átköltöztetemba blogot, akkor megint duplikált írásnak fogja venni az egészet, és mondjuk az új blogot, a blog.hu sat bele se rakja a google be vagy valami..mittudomén..valahogy már hihetetlen, hogy csak simán átköltözök egy másik platformra! :D ezekre számítok, azért kérdeztem, hátha költözött már valaki..

2020. jan. 29. 06:22
 3/6 A kérdező kommentje:

Szoval röviden arra számitok hogy ott maradnak az üres url ek a keresőbe, az új blogon lévő írások meg be se kerülnek, mivel másolt tartalomnak érzékeli, annak ellenére is hogy letörlöm a régi blogot. :D


Én lennék a legboldogabb ha ne kéne ilyenekre gondolni, csak sajnos folyamatosan ilyesmik mennek, ezért szabadulnék a blogspotból, mert párszor már posztoltam a blog.hu ra, és ott ugy látom stabilan megjelennek/ottmaradnak a találatok közt a posztok..a bloggerbe neked kell szarakodni a seo val..

2020. jan. 29. 06:32
 4/6 edemmester ***** válasza:
Saját domainen van a blogod, vagy ingyenes blogspot.hu-s aldomaint használsz?
2020. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az ingyenes, sajnos mester, neked vannak Yt-on tutorial videóid? :)


Ha igen, az komoly, a videóid hatására vágtam bele az egész blogolásba!

2020. febr. 2. 04:40
 6/6 edemmester ***** válasza:
Igen, én vagyok. Magának a költöztetésnek elvi akadálya nincs, bár nagyobb blog esetén viszonylag pepecselős, nem lehet mindent teljesen automatán. De ha szánsz rá némi időt, akkor elvben megoldható. Ha elküldöd - akár privátban - a jelenlegi blogod linkjét, ránézek hogy mit tudnál tenni.
2020. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!