Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap este kiportalanítottam...

Tegnap este kiportalanítottam a számítógépemet és azóta nem ad képet se HDMI ről se VGA ról. Valami ötlet hogy mi a gond?

Figyelt kérdés
Nem volt túl nagy takarítás hanem csak ami por volt azt kiszedtem belőle. Csak a videókártyát szedtam le az alaplapról. Mi lehet a probléma?

2020. jan. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó helyre dugtad a kábelt, a videokártyába?
2020. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra tippelek, hogy rosszul helyezted vissza a videokártyát!
2020. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget de a probléma valamiért a ramokkal volt egyszerüen kivettem átraktam más ramslotba elindítottam a gépet itt még nem működött aztán vissza helyeztem őket ahol voltak és működik.
2020. jan. 30. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes tartani otthon egy kis csipogót, amit alaplapra köthetsz. A hangkódok hasznosak, viszont szerintem zavaró, ha folyton csipog bekapcsolásoknál, ellenben hiba esetén hibakereséshez nagyon hasznos tud lenni. Szóval alapból legyen kikötve, amúgy ha probléma adódik akkor kösd be. Nekem múltkor nem adott képet a gép úgy, hogy kattanásig betoltam majd rögzítettem a videókártyát. Mint kiderült a hangkódok alapján, valamiért mégiscsak a videókártya csatlakoztatással volt gond, mert kiszedtem, kicsit ráfújtam a portra (nem szájjal!) meg a videókártya csatlakozóra is, visszakötöttem és minden rendben volt. Lehet, hogy valami belekerült a csatlakozóba ami elképzelhető, hisz portalanítás után történt ez.
2020. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát egyépként lehet nem ártana ugyanis programozóknak tanulok és még talán érteném is mire utal a csippanások száma
2020. jan. 31. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!