Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hőmérsékletét. Amit tudni...

Hőmérsékletét. Amit tudni kell, előző este beleolvadt a tápkábel a gépbe egy 8 órás lan party után, előtte nem volt gondom vel. Gpu burn test alatt 60-70 fok között mozog, játék közben 70 fölé is szökik néha. Nvidia gforce gtx 550 TI. Ötlet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 14:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Speedfan programban vizsgáltam a számítógépem
2014. okt. 25. 14:19
 2/16 anonim ***** válasza:

"beleolvadt a tápkábel"

Azt mégis hogy? Melyik kábel és hova?

2014. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

elmesélnéd hogy mi a probléma?

a kérdés kusza

egyszavas mondattal kezdődik: Hőmérsékletét

Gondolom ezt akartad írni amit a végére biggyesztettél: Speedfan programban vizsgáltam a számítógépem hőmérsékletét.


de mi a gond?

leírtál egy esetet. Tápkábel elolvadt.

De mire adjunk ötletet?

Mi a kérdés?

2014. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
táp egység,áram összekötő kábel, magyarán tápkábel. Nem tudtam kihúzni a számítógépből. beleolvadt az aljzatba.
2014. okt. 25. 14:27
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a hőmérséklet normálisnak számít ? Ez lenne az egyik. Másik, ha nem számít annak, mitől melegedhet túl a gépem, hűtéssel eddig nem volt semmi gond.
2014. okt. 25. 14:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, kuszára sikeredett, túl sok mindent írtam bele, és hosszú lett, így vissza le kellett kicsit csonkítanom, és rosszul sikerült. :D
2014. okt. 25. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:

90 fokig nem para a VGA


Az meg elég érdekes ha ott "beolvadt",primer ágon nem folynak nagy áramok.

2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Játék közben még a 80 fok is korrekt. De kezdjük ott, hogy akkor te nem a táp kábelről beszélsz, hanem a csatlakozóról. Az meg már régen rossz, ha a csatlakozó beleolvad, mert ilyenről még életembe nem hallottam. Kizárt, hogy olyan forróság legyen azon a részen, amit egy tápdugó ne bírna ki. Lehetetlen.

Akkor ott nem a túlmelegedéssel van a baj, hanem esetleg valami kontakt hiba okozhat olyan forróságot a csatlakozóban, ami miatt összeolvadt. De ezt akkor is kizártnak tartom.

2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
na nem kell nagy olvadásra gondolni, és csak annyira, hogy nem tudtam kiszedni, és az aljzat tropára ment. A benne lévő egyik fémszálra olvadt kissé rá, és ez égess bele a tápkábel csatlakoztatójába. Magam is meglepődtem, mikor szereltem szét a gépemet a helyszínen
2014. okt. 25. 14:34
 10/16 A kérdező kommentje:
sok hibáért elnézést, telefonról nem jó írni, mindjárt átmegyek gépre.
2014. okt. 25. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!