Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek ezügyben?

Mit tehetek ezügyben?

Figyelt kérdés
A számítógépet nem lehet startmenüvel leállítani,csak hátul egy billenőkapcsolóval.Ki-be kapcsolni ott tudom csak.Észrevettem,hogy le van lassulva nagyon a gép,gondolom,mert nem tud frissíteni.Azt szeretném kérdezni,hogy gond,hogy a startmenüvel nem tudom lekapcsolni? Egyébként mit tegyek vele,ha egyáltalán tehetek valamit?Nincs pénzem másikra :(
2010. júl. 22. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana újratelepíteni. A tápegységen történő kikapcsolás nagyon nem tesz neki jót hosszútávon, talán valamivel "humánusabb" megoldás, ha a bekapcsológombot hosszan megnyomod pár mp-re, akkor is kikapcsol. De mint írtam, telepítsd újra a rendszert.
2010. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,már újra lett telepítve 2 hónapja,akkor nagyon király volt.Sajnos a bekapcsológomb sem működik,kizárólag a tápegységen lévő :( ha újratelepítem,akkor lehet hogy működni fog a start menün lévő kikapcsolás?Nem tudom,hogy telepítés előtt működött-e,mert használtan kaptam.
2010. júl. 22. 20:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja,azt elfelejtettem írni,hogy a bekapcsológomb sem működött kezdettől,se ki,se be :(
2010. júl. 22. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:
akk hol lőtted b a gépet?
2010. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam.Én nem értek hozzá :) :(
2010. júl. 22. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 új gépet.(vagy leggalább 1 gépházat+ win install)ha valami sz@r akkor mind1 h értesz e hozzá v sem.
2010. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valamit nem lehetne rajta bütykölni?Mert a ki-be kapcsolást leszámítva egyébként jó gép.Vagy azt mondod,a házat cseréljem le,pakoljam át egy másikba?
2010. júl. 22. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:
a power gomb rá van kötve az alaplapra?
2010. júl. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jah nem kell kidobi az egészet csak ami rossz!!a ház + a windows
2010. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kalman11: nem tudom,de mellette a lámpák világítanak.

Utolsó válaszoló: akkor megpróbálok házat cseréltetni,és újra telepíteni,ha ez megoldás.Egyébként minden remek,feltételezem az állandó hátulkapcsolgatás miatt lassult le szörnyen,frissíteni sem tud megfelelően.

Ha tudtok még okosságot,nagyon szívesen veszem,és köszönöm :)

2010. júl. 23. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!