Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj ha sokat megy a laptop?

Baj ha sokat megy a laptop?

Figyelt kérdés
Acer Aspire 5732z-m van 144ezer ft volt nagyon nagyon jó gép! de elég sokat használom, kb. 10 órát minden nap..jó a hűtése meg minden de aggódom h ez sok. ugye nem árt neki?
2010. júl. 22. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az acerek milyenek, nekem dellem volt, és jellemzően ment vasárnap estétől péntek délutánis a kollégiumban, aztán péntek estétől vasárnap délutánig otthon, mindez éveken keresztül. Ma már váltottam egy újabb gépre, mert már gyenge volt, de még mindig simán működik pl. jelenleg a lakótársam használja, mert az övé szervizben van. Netezni még mindig simán lehet vele (kivéve persze durva flash oldalak, de ez szerintem normális egy 7éves gépnél :) ). Persze a dell egy nagyon szívós márka, sokmindent kibír, acerről nincs tapasztalatom, de szerintem bírnia kell, elvileg jó gépek azok is.
2010. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tökmindeggy mikor használod, a mennyiség számít. 6000 óra után (most csak mondtam valamit) úgyis elromlik...
2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egy laptopnak jó, ha sokat megy mert az új laptopoknak kell a sok rendszerhűtés, gyorsabb lesz tőle. viszont igy párezer óra használat után gyorsan elromlik...tapasztalat
2011. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!