Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 alatt azt akarom, hogy...

Win 7 alatt azt akarom, hogy egyetlen könyvtárat mindig szinkrinizáljon automatikusan egy 120 GB SD kártyára. Lehetséges ez Windows-zal?

Figyelt kérdés
Már átmásoltam rá egyszer a teljes 30 Gb-ot, de frissíteni, aktualizálni is szeretném
2020. febr. 3. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Van rá elég sok megoldás. Én például a duplicati nevű programot használom egy távoli szerver és a gépem közötti szinkronra.

Tud magyarul (igaz csak úgy 85%, de teljesen érthető), egyszerű a használata,

2020. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na sikerült hamar elküldeni


Van rá elég sok megoldás. Én például a duplicati nevű programot használom egy távoli szerver és a gépem közötti szinkronra.


Tud magyarul (igaz csak úgy 85%, de teljesen érthető), egyszerű a használata, lehet időzíteni, van kizárás funkciója is, csak dícsérni tudom.

2020. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már a Windows 98-ban volt rá beépített megoldás, a táska. Csinálsz egyet a pendrivera, belemásolod a gépről az adatokat, majd a pendriveot kiveszed, beteszed másik gépbe és dolgozol a fájlokkal. Amikor visszateszed a pendriveot, megnyitod a táskát és szinkronizálod a fájlokat. Egészen addig egyetlen gombnyomás, míg nincs konfliktus, azaz a táskában lévő és az eredeti is változott.
2020. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!