Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows oldalról letöltöttem...

Alommano12 kérdése:

A windows oldalról letöltöttem a win10et. Ha megvásárolom hozzá a win10pro licenst akkor azzal működni fog?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem értem hogy ha megvásárolom a win10pro-t az több 10ezer ft, ha pedig csak a licenst veszem meg az 2ezer forint.

2020. febr. 4. 13:51
 1/2 Mr. V. ***** válasza:
53%

Valószínűleg a 2e Ft-os egy Upgrade licensz lehet, azaz hogy van pl. egy Home licenszed, amiért 1x már fizettél és csak funkcióbővítés miatt kéred a Pro-t, azaz nem a komplett autót veszed meg újra, csak egy bőrülést bele. (Az alap szoftveredre van már licenszed, már csak a plusz funkciókra kell fizetned azt a 2e Ft-ot.)


De kérdezd meg az eladót, hogy mi az igazság, az a tuti.

2020. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

A 2-6k-s licensek license újra értékesítés, ami csak az EUban legális.

És működik minden további nélkül.


A letöltött windows aktiválódik a license kulcsoddal, úgy ahogy gondoltad.


A megvásárolt több tízezer forintos WIN10PRO-hoz sem kapsz adathordozót a legtöbb esetben, mert online elérhető, ráadásul frissítettet kapsz egyből letöltéskor.

2020. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!