Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég regisztráltam a Netflix...

Nemrég regisztráltam a Netflixre. A laptopomon nincs letöltve az alkalmazás, a tabletemre viszont igen. Van valakinek ötlete, hogy böngészőn keresztül, miért nem érhetőek ezek el, az alkalmazáson pedig igen?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az alkalmazáson keresztül több sorozat és film elérhető, amiket ha a laptopon szeretnék nézni, nem tudok. Még a keresőbe beírva sem találja őket.

2020. febr. 6. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a szerzői jogok miatt van, az appban megoldható a tartalom védelme, míg a büngészőben nem.
2020. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha windowsos laptop, próbáld meg leszedni az Microsoft Store-ból a windowsos Netflix appot.
2020. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!