Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kóddal (jelszóval) védett...

Kóddal (jelszóval) védett pendrive esetében, azonnal feloldja vagy hosszasan csomagolgatja a fájlokat, mint egy titkosító prg?

Figyelt kérdés

Jelszóval védett pendrive-ra lenne szükségem. De mivel eléggé drágák, jót szeretnék választani. A szoftver jelszóval védett és hardver kóddal védett között vacillálok. Olyanra lenne igényem, amivel a jelszó beírása után azonnal rendelkezésemre áll!

(jelenleg titkosító programot használok, de az nagyon macerás, hiszen lassan, hosszasan kódolgat)

Dokumentumok, képek, videók lennének rajta. (utóbbiak titkosítása programmal, akár órákat vesz igénybe)



2020. febr. 9. 16:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#17, #18-nak:


"Ha a kenyelmet es a gyorsasagot a biztonsag ele helyezed, akkor igazabol a biztonsaggal felesleges is foglalkozni."



Neked szövegértési nehézséged van, van csak a kisebbségi komplexusodat próbálod ellensúlyozni?


UGYANAZT a kódolást használja mindkettő, tehát semmiféle biztonsági probléma nem lehet, "kedves atlagjozsi"

2020. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat! Jól elvitatkoztok itt, de én a kérdező, lényegében nem kaptam választ a kérdésemre! :-(


Máshol, mástól megkaptam a választ!

2020. febr. 13. 01:09
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: esetleg megosztod velünk is?

(ha nem titkos)

2020. febr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!