Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Gmailben elküldök egy...

Ha Gmailben elküldök egy levelet, és utána a kukába rakom, és onnan is kiürítem, azt megkapja az illető?

Figyelt kérdés

2020. febr. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha elküldted, akkor már az ő fiókjában van. Akkor is, ha magadnál törlöd.

2020. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert véletlenül nem annak küldtem a levelet, akinek akartam. Feljelenthet ezért úgy, hogy küldtem utána egy bocsánatkérő lebelet is?
2020. febr. 13. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán szoktak az emberek egy téves levél miatt feljelentést tenni.


Mit küldtél és kinek?

2020. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Függ ez attól mit küldtél neki. Nem is muszáj elmondanod ha nem akarod, csak gondolj bele te fordított helyzetben mit tennél? Ha csak egy téves 18+ kép valószínű nem fogja érdekelni, de ha egy fenyegető levél már lehet hogy megfordul a fejében.
2020. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak egy sorozatrész volt, amit felvettem.
2020. febr. 13. 21:15
 7/8 anonim válasza:
Hiába törlöd magadnál, aki kapta annál megmarad természetesen. Beállításoknál be lehet állítani a visszavonás idejét. Ilyenkor pár másodpercig egy visszavonás felírat jelenik meg az elküldés után így eddig az ideig lehehetőséged van korrigálni. Utána már nem lehet. Egy hibás email miatt nem hiszem feljelentenének csak, mert film volt benne.
2020. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

illetve nem is pár másodperc hanem ha a leghosszabbra állitja be ezt-az akkor 30másodperc.ennyi ideje van,hogy visszavonhassa az elküldést.

néha hasznos ez,pláne amikor indulatból irunk valamit,és más esetekben is "életmentő" lehet ez a 30másodperces lehetőség.

nyugodtan állitsd be erre,ez nem jelenti azt,hogy a levelezésedben akadályozna bármit is-de korrigálhatsz adott esetben és az elküldöttet visszavonod--nem kapja meg akinek irtad,és te megnyugodhatsz. :)

2020. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!