Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akkor már nem lesz baja?

Akkor már nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a Huawei P9 lite 2016 telefonomat beleejtettem egy kád langyos habfürdős vízbe kb 20 perce (tudom..taps taps taps nekem^^"), de amint megláttam, hogy a kád alján csücsül, kikaptam a vízből. Azt hittem, hogy nem fog működni, de azért megpróbáltam felkapcsolni, ami csodák csodájára sikerült is. Minden működött rajta, csak a hangot úgy érzékelte, mintha be lett volna belé dugva egy fülhallgató/fejhallgató. Erre rá kb. 10-15 percre a hang is ment meg minden. Rátettem a szekrényemre száradni. Reggel feltettem töltőre, ami szintén működött. A hang is ugyanúgy szólt, mint azelőtt. Szóval..(ha még nem untál bele az olvasásba^^") az a kérdésem, hogy akkor ezek után már nem lesz semmi baja a telefonnak a víztől (Amibe bele esett) ?


U.i.: Ez a telefon nem vízálló.



2020. febr. 15. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem látunk bele a mobilba, de erős gyanú, hogy ment a mobil belsejébe is, ami idővel korróziót és vagy zárlatot okozhat, nem ritka eset. Ezért első szabály, hogy mobilt kikapcsolni, és minél előbb eltávolítani az akkut, és kitisztítani.
2020. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!