Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz/lehet valami baja a...

Lesz/lehet valami baja a számítógépnek és vagy a perifériáknak ha ablak mellé/ közelébe teszem őket?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha beesik az eső az ablakon, akkor igen.

Ha berúgja a szomszéd gyerek egy labdával, akkor is előfordulhat.


Milyen bajra gondoltál?

2016. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam hogy esetleg beengedi valahol a hideget vagy párát és az okozhat gondot de nem vagyok benne biztos úgy hogy gondoltam megérdezem :)
2016. júl. 22. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem.


Szerintem elég két dologra figyelni (ennyi jutott most eszembe):

1. VÍZ: pl. nyáron kinyitod az ablakot, jön egy hirtelen zápor ->megázhat a számítógép -> nagyon nem jó

A párával is vigyázz, ha nagyon párás lenne a helye, akkor inkább ne oda tedd.

(a víz rövidzárlatot okozhat)


2. MELEG: általában az ablakok alatt radiátor van, a meleget pedig nem szereti a számítógép (a hideg jó, persze nem a mínuszok :) )

(a meleg megnehezíti a számítógép hűtését)

2016. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, csak eszembe jutottak még dolgok:


3. A monitort célszerű az ablakra merőlegesen elhelyezni.

(Ha az ablak a monitor mögött van, akkor a szemedbe süthet a Nap. Ha a hátad mögött, akkor pedig a monitoron tükröződhet.)


4. Bizonyos vezetéknélküli egereknél, billentyűzeteknél gondot okozhat a napfény.

2016. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!