Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jvc tv-nèl mi teheti tönkre...

Jvc tv-nèl mi teheti tönkre az alaplapot?

Figyelt kérdés
Fèl èves jvc tv-m màr 2x volt szervìzben, 2× cserèltek benne alaplapot. Volt màsnàl is ilyen?

2020. febr. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó tudni... Én nem rég vettem egy JVC-t 5 év garanciával, de akkor lehet sok gondom lesz vele. A régi Samsung tévémben is az alaplap ment tönkre, de az viszont már 12 éves TV volt. Az megszolgálta az árát.
2020. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a JVC úgy tudom már nem japán márka. Megvette egy török cég pár éve.
2020. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyèmen csak 1 èv garancia van. :(
2020. febr. 17. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Most utàna olvastam a lehetősègnek, ha regisztralok a jvc oldalon, akkor 42 hónappal meghosszabbìtjàk a garanciàt. Na ìgy màr kicsit megnyugodtam.
2020. febr. 17. 13:15
 5/5 gabesz147 ***** válasza:

Nekem 2012-ben vett JVC 81 cm képátlójú van, két éve a tápegység adta meg magát. "Tanácsadók" javaslatai ellenére megcsináltattam, 28 ezerért, és azóta is szépen működik.

Bizakodj, hogy neked 3x már nem romlik el, és tartós lesz.

De azt hiszem, ha mégis, a harmadik után kérhetsz más készüléket.

2020. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!