Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Huaweinek van...

Szerintetek a Huaweinek van jövője?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen következménye lesz annak , hogy saját operációs rendszert használnak majd ? Én attól féllek , hogy a Windows Phone sorsára fognak jutni mert ott is volt ugye Market, mint ahogyan a Huaweinek is van az App Gallery de nagyon sok olyan app nem elérhető ami eddig alap volt és nem csak Google alkalmazásokra gondolok hanem Facebook, Instagram stb..

2020. febr. 18. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínában biztos van jövője. Ott alap hogy saját appokat használnak pl. Qq stb...
2020. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mibel egy elég nagy piacot maga mögött tudó gyártóról van szó és gondolom android alapokon marad, én azt remélem, hogy sikerül megtörnie a Google-android egyeduralmát és megnyitja a kaput az alternatív operációs rendszerek előtt.


Én a magam részéről eleve többet használom az F-Droidot, mint a Play Storet.

2020. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából ezek az "alap" "appok" nagyrészt tök feleslegesek. Okostelefonos ostobaság, hogy minden jöttment weboldalnak írjuk saját appot, mert az tök menő. És mit csinál az valójában? Ugyanazt, mint a bármely böngészőből elérhető weboldal. Sőt, rengeteg olyan alkalmazás van, ami másból nem áll, mint egy webböngészőből, ami fixen a megadott weboldalra van irányítva. Az már más kérdés, hogy vannak, akik attól is megrökönyödnek, hogy a Facebookot nem csak külön letölthető "alkalmazásból" lehet használni...

A GMail "alkalmazás" sem más, mint egy kutya közönséges e-mail kliens, csak GMailes címeket enged hozzáadni.

2020. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kínában vígan ellesz. Európában és Amerikában nem. Saját oprendszer itt nem fog működni, Google nélkül meg az Android sem ér fabatkát sem.
2020. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy pl Facebookot Gmailt, Google Streetet el lehet érni böngészőből is de anno amikor még volt Windiws Phone sok ismerősöm azért váltott Androidra vagy Ios-ra mert hogy nincs semmi app windowsra
2020. febr. 19. 10:10
 6/10 Alex Fly ***** válasza:

Persze hogy van.

Egyelőre még az egik legnagyobb gyártó és nem fogja földhöz vágni a piac 10-15%-ának elvesztése sem (Európa és az U.S.A.). Ettől még ugyanúgy megmaradnak nála a piacvezető technológiák; legfeljebb azokat az említett területeken mástól, jóval drágábban és esetleg gyengébb minőségben kell beszerezni.

És természetesen itt nem az Android a lényeg, mégcsak nem is a konzumer piac, hanem a hálózatfejlesztés és -kiépítés; amely területen jelenleg egyértelműen ők a legjobbak.

2020. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze de én a mobilos ágazatára gondolok lévén , hogy nekem is Huaweiem van de kérdéses, hogy a saját opreációs rendszere milyen lesz. Vagy inkább érdemes inkább Samsung vagy Apple
2020. febr. 25. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Huawei van, mert tetszik az UI, jól van összerakva és van normális alkalmazásmenü, ami manapság nem divat valamiért.

De Google nélkülit nem fogok venni, akkor Samsung vagy Xiaomi, mert kb mindent Google szolgáltatásokon tartok nyilván.

2020. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
A "Google nélküli Android" esetén ott a jó öreg opengapps; a saját oprendszerre pedig megoldás a -valószínűleg napokkal a megjelenés után már elérhető- LineAge OS (vagy más hasonló, AOSP-ból fordított rendszer)...
2020. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kreatívak az emberek.

Majd kitalálnak egy új nevet is, alapítanak új céget (ha még nem tették meg)..

2020. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!