Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok játszani pc...

Miért nem tudok játszani pc játékkal (régebbiek) a Steamen?

Figyelt kérdés
Vettem több használt pc játékot,a Steam kéri a kódot ami rajta van de azt irja ez már regisztrálva van és nem játszható számomra .Mi lenne a megoldás?

2020. febr. 24. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Venni új kódot Steamen. A doboz/lemez az ilyen online rendszerekhez kötött játékokban már csak dísznek van.
2020. febr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel használtan vetted. Már használt.. Nem olyan meglepő... Magyarul sikerült hagynod magad jól átverni. Minden kódot csak egyszer lehet aktiválni. Nincs olyan hogy használt steames játékot veszel. Ezt felejtsd el. Legközelebb vedd meg steamen.
2020. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem írták hogy ez valamilyen formában a Steamhez van kötve.Abból indultam ki hogy beteszem a cdt és fut.Mint ahogy azelőtt.És ha az illető akitől vettem lejelenti ?Akkor se fog működni?
2020. febr. 26. 00:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog. A felhasználói licenc elidegeníthetetlen. A játékdoboz hátoldalán lennie kell egy kis steam logónak és valami kis leírásnak, hogy a játék megköveteli a steamet a működéshez. Ez 2010 után lett általános dobozosan árult játékoknál (is).


Ha ez nem szerepel a dobozon, akkor annyi lenne, hogy a kulcsot nem tudnád aktiválni a steam kliensbe, de a játékot használhatnád vele azon kívül.

2020. febr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!