Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy notebook hűtőlapot,...

Vettem egy notebook hűtőlapot, ami nem igazán hűt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez volna az: [link] és igen, ez konkrétan egy darab fém, gondolom, az lenne az értelme, hogy elnyeli a hőt, de a legjobb, amire képes, az az, hogy nem melegszik föl annyira, mint a laptopom :/ nem volt olcsó, mihez kezdjek vele? vagy ilyen melegben reménytelen a számítógép hűtése? az utóbbi heteket azzal töltöttem, hogy mélyhűtőben lehűtött zselécsomagokat meg fémtárgyakat pakoltam a gépem alá-fölé-köré, azért is gondoltam, hogy beszerzek egy hűtőt, de hát...
2010. júl. 24. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor hasznos,ha az öledbe veszed a gépet,akkor téged nem melegít.Vagy ha puha felületen/ágyon/használod nem záródik el a hűtőnyílás.Bár erre egy nagyobb vágódeszka is jó........

Akkor lenne hatékony,ha hidegebb lenne,mint a környezete,ha felmelegszik akkor már nem hűt semmit.

2010. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, ezzel tisztában vagyok, de nem tudhattam előre, milyen ez. azt hittem, van valami hűtőszerkezete. mit csinálhatnék vele? próbáljam meg eladni neten?...
2010. júl. 24. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!