Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb napelemes...

Melyik a legjobb napelemes laptop töltő?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Természetesen ár / érték arányban a legjobbra gondolok. Hiszen nem holmi ipari felhasználásra kellene, és milliárdos sem vagyok. (sajnos)

Ahogy nézegetem, látok olyanokat, amelyeknek csak USB csatlakozója van, de mégis ajánlják laptophoz. Mégis hogyan kapcsolódik hozzá és tölti fel? Létezik olyan laptop, amely USB-n keresztül tud töltődni?

2020. febr. 26. 09:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen létezik olyan laptop (a drágább, minőségibb) eszközöknél (ilyen pl a Huawei MateBook széria, a Xiaomi Notebook széria, és az újabb generációs Apple MacBook-ok) Type C kábellel tölthetőek mint a telefonod!

Napelemes töltő? Sok értelmét sosem láttam de legyen, itt van néhány ár érték arányban megfelelő napelemes töltők:

[link]

2020. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt a régi cikket magam is megtaláltam. 2012 óta igen sokat fejlődtek az akkumulátorok, töltők!
2020. febr. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!