Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok 100...

Milyen laptopot ajánlotok 100 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Kissebb játékokra kellene meg munka végzésre, amikkel játszok Torchlight 2, crysis, diablo 2, Need for Speed MW 2012, stb


8GB ram, legalább 4 mag,

100 ezer forint körül vagy alatt milyen laptopot ajánlotok?



2020. febr. 29. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Bemész a Tescoba, és amit ott takálsz ennyiért. Mielőtt még azt írnád hogy gúnyolódom, nem. Ugyanis én is ott vettem kemény 80 ezer forintért az enyémet három éve, és azóta is tökéletesen működik. Acer márka. Nfs most wanted megy rajta, a pro street is, undercover is. Far cry 3 is. A 4 már nem. Sniper Elite 1-3 ig megy. Call of duty modern war is megy.
2020. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:
78%

Kicsit el van tévedve a legtöbb ember. Az hogy 100 ezer forintól, Gaming célra, lehet kapni laptopot, ami gar idő vége után is bírja még, már rég nincs. Sőt soha nem is volt. :)

Ennyi pénzért még használható diszkrét grafikával nincs semmi. Ha van is olyan szar hűtéssel, hogy 10 másodperc alatt visszakapcsol alacsonyabb órajelre, hogy nem főzze meg magát.

2020. febr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Második én az első vagyok. Én nem tudtam hogy lehetetlen, ezért megcsináltam . Csak azt írtam le, amit tapasztaltam. A 80 ezer forintos laptopommal játszom. Minden nap órákat. Persze nem a 2019-es játékokkal, hanem 2000 eleiekkel. De bírja. Az előző laptopom is bírta hat évig. Csak a billintyűzete ment tönkre, de azt is megcsináltattam. Úgyhogy így lett kettő laptopom.
2020. febr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

48%-os senki nem fog 100 ezerért laptopot venni, hogy 10 éves játékokkal játsszon.

Értelmes emberek vesznek retróra használtan egy asztali PC-t 30 ezerért, ha annyira 10+ éves játékokkal akarnak játszani.

Ugyanis kb. ennyit ér egy 100 ezer forintos laptop.


Kérdező, a google és az árukereső a barátod.

Beírod a paramétereket aztán szemezgetsz a találatokból.

Sok sikert hozzá!

2020. febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
63%

#3: Örülök, hogy bele tartozol abba a néhány százalék kivételbe, aki a minimummal is beéri. És eddig szerencséje volt.


De a legtöbb vásárlónak már nem ilyen széles a mosolya, akik már megjárták ezekkel. Épp ezért nem kéne terjeszteni a hülyeségeket.


Nézd meg nyugodtan a legnagyobb laptopos webshopokat. Menj a részletes keresőbe. Állíts be 100 ezer alá, meg jelölj ki 8 GB RAM -ot minimum. Megmosolyogóak lesznek a találatok. És nekem ne mond, hogy a Tesco -ba jobbak vannak. Az is csak egy közép árszintet képvisel.

2020. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező világosan közölte mennyi van rá, és mikkel akar játszani. Amikkel akar játszani, azokhoz elég az, amit a Tescoban kap ennyiért. A legnagyobb laptop áruházak sem adnak jobbat ennyiért. Természetesen ha van ötszáz ezer forintja akkor jobbat tud venni.
2020. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ennyiért max Intel N5000-es procival rendelkező lapost veszel, integrált GPU-val, ami ugyan 4/4mag, de kín szenvedés volna gamingre.

Ennyi pénz csak pazarlás volna ha újonnan veszel, maximum használtan érné meg. Ahogy előttem is írta az egyik tag, egy ilyen gép kb egy 30-40.000Ft-os PC teljesítményét teszi ki.

Csak pár példa ezeket hogy vinné minden grafikai beállítás teljesen low-on, undorítónak alacsony felbontással:

- Fortnite 15-25 FPS

- CSGO 15-35 FPS

- Overwatch 5-10 FPS

2020. febr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 P.O.C. ***** válasza:
75%

Sőt használtan asztali gépesbe 40 -ért már meglepően jók vannak. Röhögve rápirítanak a 100 ezres új konzumer laptopokra.


Csak néhány példa:

[link]

[link]

[link]


stb..

2020. febr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező világosan közölte mennyi van rá, és mikkel akar játszani. Amikkel akar játszani, azokhoz elég az, amit a Tescoban kap ennyiért. A legnagyobb laptop áruházak sem adnak jobbat ennyiért. Természetesen ha van ötszáz ezer forintja akkor jobbat tud venni.
2020. febr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.O.C. ***** válasza:
84%

Neked beakadt a lemez, vagy mi?! Vagy a Tesco marketingese vagy? :'D


Igen, értjük a véleményed. De mivel baromság, ezért nem értünk egyet. Fogadd el.

2020. febr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!