Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Mi lehet a probléma a...

SOS! Mi lehet a probléma a laptoppal? (lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Van egy laptopunk,már vagy 5 éves.Mióta nővérem egyetemista lett gyakorlatilag én használom,ritkán apum.Ezért két bejelentkezási fiók van rajta egy apumnak és egy nekem.

Tegnapelőtt még minden rendben volt,kikapcsoltam elmentem otthonról.Aztán tegnap mikor bekapcsoltam és rákattintottam az én fiókomra kiírt valamit,az elejét jegyeztem meg,az ez volt:

"A windows nem tudja betölteni a helyben tárolt profilt ..."

Nem tudtam mit kezdjek vele,kikapcsoltam a gépet.Mikor apum hazaért megnézte ráment,hogy ok-ra (mást nem ajánlott fel).Ekkor kiírt mégegy ablakot azt is leokézta (ott sem volt más lehetőség) és elindult a gép.


Csakhogy nem az én megszokott fiókom indult el,hanem valami más.

Az asztalon csak néhány parancsikon van (konkrétan ezek:Adobe reader 9,Clone DVD2,CyberLink PowerDVD 9,DAEMON Tools Lite,DVD Decrypter,ImgBurn,Nero Home,Nero StartSmart,VLC media player és a Lomtár).A Msn-em teljesen eltűnt és az asztalról még néhány ikon (pl. internet,winamp,admirális,torrent,dokumentumok,sajátgép.)

A sajátgépből nem tűnt el semmi hál'istennek.

A sajátgép - System - Dosumentc and Settings - az én nevem nevezetű mappán belül az asztal nevű mappában ott van minden parancsikon ami nekem az asztalon volt.

Ezeket vissza is állítottam,letöltöttem az msn-t.Amikor újra indítottam akkor viszont megint nem az én általam beállított asztal jelent meg.


Nem értem ezt.

Tud valaki segíteni,hogy miért van ez?

Mit tegyek?

15/L


2010. júl. 24. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!