Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma laptoppal miután...

Probléma laptoppal miután kihúzom?

Figyelt kérdés

hejhó mindneki! olyan problémám van hogy a laptopomban tönkre ment az akksi 10 másodpercig birta a szuflát, ezért kidobtam. akksi nélkül vagyok most, és ahányszor kihúzom a gépet, mutatja hogy tölti az akksit. és nem kapcsol be, csak egy pár nap uitán, valamikor egy hétig nem jó, probálgatom ilyenkor folyamatosan ki-be dugni, rajtahagyom egykét napot, stb, és egyszer megjavul magéűától. valaki tudna mondani pár tippet hogy mi miatt van ez? eesetleg hogy lehetne megoldani? remélem tudtok segiteni :) előre is köszi!

Üdv, LL


2010. jan. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Nem ártana érthetőbben.. "ahányszor kihúzom a gépet, mutatja hogy tölti az akksit. és nem kapcsol be,"

Ha rossz az aksid, és kihúzod a gépet, akkor honnan a fenéből tölt? Ha kihúztad, és nincs aksi, miért is lehetne bekapcsolni, ahhoz "villany" is kéne...

Na mindegy, BUÉK, üdv: StMiklos

2010. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na, tényleg érthetetlen igy visszaolvasva :)

szűval az a helyzet hogy anno tönkrement az akksi a laptopban, ezért kidobtam, és csak töltőről tudom így használni. Amíg nemhuzom ki a töltőt a falból, addig tökéletesen müködik, de ha kihuzom, és visszadugom( pl átakarom vinni egy másik szobába a gépet) kiirja hogy tölti az akkut, pedig nincs benne semmi. és ilyenkor nem müködik egy pár napig. észrevettem hogy hibernáláskor nem jelentkezik eza probléma, csak ha simán kikapcsolom. akksit nemtalálok bele, vagy ha vban is az 25ezer huf annyit meg neméri meg. üdv LL

2010. jan. 2. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első.. Elektronikája/programja azt állapítja meg, hogy hálózatra van dugva, még azt is megállapítja /mert azért vizsgálja, hogy az akku feltöltődött-e/, hogy nincs feltöltődve.. Ergo.. töltünk. Azt azért nem tudja megmondani, Te hova tetted az aksit.

A megoldást nagyjából meglelted, csak így tovább..

Üdv: StMiklos

2010. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a segitséget! tehát akkor hibernáljam állandóan amikor szeretném vinni. nincs ahhoz ötleted hogy most töltőn hagyjam e vagy huzzam ki? mert ilyenkor nemmüködik egykét napig.. Üdvözlettel LL
2010. jan. 3. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Ezt már Neked kell kitapasztalni..

Üdv: StMiklos


!

2010. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!