Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi értelme van aliexpresszről...

Mi értelme van aliexpresszről vagy wisről rendelni? Itthon nem egyszerűbb vásárolni? Ha netes vásárlásről van szó nálunk itt van a most online vagy a gruppi meg az emag, akkor sokan miért rendelnek kínából?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyasvalami kell az illetőnek, ami itthon nincs, vagy onnan aprópénzért beszerezhető, míg itt magas áron van.
2020. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb.
2020. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl az a telefontok, ami itthon 3000 ft lenne, eBay-en kettő volt 800 ft.


A tabletemhez 360° tokot itthon 6-7000-ért árulnal, én 1500-ért vettem.

Műszaki terméket, pendrive-ot, sd kártyát, készülékeket viszont NEM veszek ilyen helyeken

2020. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert szeretik az emberek, ha szopatják őket! Wish egy szemétlerakat, rengeteg kamu cuccal, alin is legalább fele a cuccokank kamu. De a lúzer megveszi és még örül is neki, mert sokszor fel sem tűnik elsőre, hogy átverték.
2020. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkor kell azt csinálni, hogy nézni eladó értékelését és adott termék eladásainak számát, a termékre érkezett értékelésekkel. Remélhetőleg ezt automatikusan nem lehet generálni, valamint - mivel eladót lehet értékelni - kevésbé érdekük, hogy bóvlit adjanak el.

Túlságosan szélsőséges vélemény a "fele kamu" stb...

Műszaki cikket én sem vennék, de van ami nagyon jó.

2020. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a wish-t messzire kerülöm, aliról és ebayről rendelek időnként, persze odafigyeléssel.
2020. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már rendeltem telefont is aliexpreszről, tökéletesen működik, magyar nyelvű.
2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!