Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy online játékra mi értelme...

Egy online játékra mi értelme egy csomó pénzt költeni?

Figyelt kérdés

csgo,wot,rainbo six siege stb.


Tudom , hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja de mi értelme ? Ez eszem megáll amikor halom hogy 500 ,1500, 2000 eurót költött skinekre . Ezt paraszt ésszel nem tudom felfogni :D



2018. jún. 27. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi értelme bármire elkölteni egy csomó pénzt, ami nem a létfenntartáshoz szűkséges dolog...
2018. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Teljes mértékig igazad van .
2018. jún. 27. 20:38
 3/11 Robivosi ***** válasza:
87%
Mert megbolondult a világ! Én még örültem, hogy ha kaptam egy jó könyvet!!! Most meg nézd meg a környezetedet... Buta (primitív) emberek vannak körülöttünk. Tisztelet a kivételnek! Tilts le valakit a facebook és társai oldalról, meg a ámítógépről... 10 percen belül meghal...
2018. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tobb iranybol lehet ezt nezni.

Elsosorban a jatekipar uzleti cellal mukodik, a kiado celja hogy penzt szerezzen, nem hogy ingyen szorakoztassa a verpistikeket. Ezert tobbfele modon probalja eladni a termeket. Havidijas/egyszer fizetos jateknal egyszeru a keplet.

Ingyenes jateknal is penzbe kerul a szemelyzet, szerverek, fejlesztes, stb, igy az orrod ala kell dugjanak olyan dolgokat ami profitot generalhat. Itt is van a tok jo megoldastol a pofatlanig, lenyeg hogy megfogjak a jatekosok penztarcajat valamivel.

Masik oldalrol a jatekos vagy ki akar tunni a tomegbol, jobb lenni, hamarabb feljodni, rozsaszin buborekokat fingani, stb, es ezert hajlando fizetni is. Aki meg ezer eurokat kolt jatekra, az nem minimalberbol el.

2018. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi értelme van, mint mozira, CD-re, koncertre, utazásra, könyvre, stb... költeni. Mindegyik élményt ad.
2018. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Ezeket a játékokat amiket írtál jócskán' vissza jön a pénz amit ráköltesz,pl: gondolj bele csgoban veszel egy kést 110Eu-ért, annak a késnek valszeg az ára növekedni fog mondjuk 140EU-ra, igazából ha nevezhető ennek akkor:

pénz befektetés.. Én azt mondanám akinek nincs ideje játszani példáúl az rákölt pár ezer forintot és ott tart mint egy 1000 órás játékos.. Várom a váloszod..

2018. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tehát nyíltan válalljuk, hogy a CS:GO léynegében egy tőzsde/szerencsejáték. Igen messzire jutottunk a csapatalapú FPS-től.
2018. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
:)
2018. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem baj és nem hülyeség játékra költeni. Az a baj, ha vki anyuci, apuci pénzéből gazdálkodik. Én több 100 eurókat nem költöttem játékra, de költöttem már azért pár játékra ( pl warframe ) és mem bántam meg. Pár 1000 vagy 10000 forint nem érdekel, ha jól érzem magamat. Az a lenyeg, h boldog legyél, ha vkit ez tesz boldoggá akkor mért ne. Hallottam már, hogy később megbánod, hogy ilyenre költöttél, de, ha már más is az erdeklődési köröm akkor sem fogom a régi szenvedélyeimet hülyesegnek tartani. Akkor ez tetszett, ez kellett és jol érezzem magam, az a piti pénz meg nem hiànyzik. A szsmítógépezés kifejezetten olcsó szórakozás. Ázsia és Amerikai utaim többet kifognak rakni, mint a gép egész eletemben. Ha egy játékkal játszol 100 órát ( van amivel sokkal többet is lehet ) és ráköltesz 20000 ftot akkor 200 ft per óra, nem penz, persze függőnek nem jo lenni, de, ha csak neha leül az ember, mert epp kedve van, az evek alatt siman megéri pár ezer forint azt a kikapcsolódást.
2018. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó, teljesen egyetértek, de ilyen mértékű magyarázkodást és önnyugtatást rég nem láttam. Szerintem problémáid vannak a warframe-mel.
2018. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!