Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gearbest milyen oldal? Innen...

Gearbest milyen oldal? Innen hamarabb megerkeznek a termekek mint aliexpresszrol? Megeri rendelni innen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 08:43
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Jó. Amit rendeltem, még minden megjött. Az érkezési idő, ugyan az mint mást kínai rendelésnél, cseppet sem fog korábban megérkezni, kivéve ha fizetős szállítási opciót választasz. Az aliexpress -el nem tudom neked összehasonlítani, mert én meg onnan nem rendelek, mivel ott nincs PayPal, az meg nemek kizáró ok.
2020. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 előnye van Aliexpress-el szemben:

- PayPal fizetési lehetőség

- Jóval több cucc vehető vám/áfa mentes szállítási móddal


Viszont jellemzően drágább, mint Aliexpress.

2020. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. ahogy 2. írja.

Telefont pl. általában Gearbestről rendelek, mert onnan olcsóbb vám és áfa nélkül, mint Aliról vámmal és áfával.

Szinte minden mást Aliról, mert ott olcsóbb (de mindig vannak kivételek persze).

2020. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írjátok már le lécci, hogy mennyi volt a megrendeléstől a kiszállításig eltelt idő.
2020. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

4: Azt nem lehet megjósolni annyira változó. Attól is függ, ingyenes vagy fizetős szállítást választasz. Meg hogy melyik raktárból jön a cucc. Mert nem csak kínai raktáruk van. A rekord, egy amerikai raktárból 6 munkanap volt. Kínai raktárból 3 hét volt a legjobb, 2 hónap a legrosszabb.

És ugye ezek a járvány előtti idők, a covid kitörése óta nem is vásároltam onnan, de tuti rá kell még számolni legalább 1 hetet a korlátozások miatt. Mert ami eddig légi úton jött, azt is inkább hajóra vagy vonatra rakják.

2020. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!