Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől tűnhetett el az E...

Mitől tűnhetett el az E meghajtóm?

Figyelt kérdés

Az E meghajtó a DVD Driverem, és ma fel akartam rakni a gépre egy filmet de nem jelenítette meg automatikusan, gondoltam majd Sajátgépben rámegyek az E-re és akkor minden jó lesz, de nem találtam a meghajtót. Mitől tűnhetett el és hogyan tudom visszarakni?


Előre is köszi.


2010. júl. 24. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai fiókban nézd meg a Sajátgépet.
2010. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy Fiókom van, ami a saját nevemmel van ellátva.
2010. júl. 24. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezen nincs megosztva a jogosultság, pedig az ajánlatos, biztonsági okokból. Újrainditás, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at. Csökkentett mód. Így próbáld megkeresni.
2010. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajátgépen jobb gomb->Kezelés->Lemezkezelés


Ha itt látod akkor az Intéző kattant meg, ha megjelenik a Lemezkezelésben de vmi hibát ír ki vagy sárga felkiáltójel van mellette, akkor firmware frissítés segít.

2010. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban sem mutatja, sajátgépben ha jobb gombot nyomok ott csak Tulajdonságokat ír ki, Kezelés-t nem.
2010. júl. 24. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyre kell billenteni az agyát. Sajátgép/C meghajtó, jobb egérgomb, Tulajdonságok. Eszközök, Hibaellenőrzés. Kattints rá, jelöld be mind a kettőt (pipa). Aztán inditsd újra a gépet. Kék lesz a monitorod, javítani fogja a kötet hibáit a Windows. Hagyd dolgozni, lehet, hogy ez segít.
2010. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: 2-3 mp alatt megcsinálta, de nem javult a helyzet. :/
2010. júl. 25. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami fertőzés (trójai) is lehet, futtasd le a virusirtódat. Ha semmi sem használ, sajnos újra kell rakni a Windows-t.
2010. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más a gond. A D vagy az R lehet CD-DVD meghajtó, az E, F, G, H, I stb. pedig az USB portokhoz tartozik. Próbáld ki, tegyél az USB portra pentdrive-ot, akkor látod-e az E-t?
2010. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!