Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb üvegfólia...

Melyik a legjobb üvegfólia márka telefonra? (Samsung)

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami a teljes kijelzőt védi. Most van rajta egy, kb 2 hetet bírt. Melyik márkát tartjátok jónak?
2020. márc. 7. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik model?

Általánosságban a márkája az üvegfóliának mindegy, általánosságban a legtöbb uv leddel megkötős folyékony ragasztós üveg a legjobb. (Hidd el, én már vagy 50 ezret elköltöttem csak a különböző üvegfóliákra életem során:D)

Én s8-ra és s9-re is azt használtam, és teljesen befedi az edge kijelzőt, és nem is jön le, nem is buborékos. Nehéz felrakni, de legalább olyan mintha nem is lenne rajta semmi. (Nem olyan mint az a sok béna oldalt ragasztós szivárványeffektes..)


Aliexpress-en, ebay-on találsz egy rakással. Például: [link]


Így kell felrakni:

[link]


Arra figyelj, hogy pont olyat vegyél mint ami a videóban is van, vagyis csak a kis hangszóró rés van kivágva. Az amelyik teliben ki van vágva a sensor-oknak és a kamerának, az nem annyira jó, hamarabb megy alá buborék meg kosz, mert valamiért nem illeszkedik annyira.

2020. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!