Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy windows 8.1 es account...

Butt kérdése:

Van egy windows 8.1 es accountom és elfejtettem a jelszót Van e könnyű és gyors megoldás megtudni vagy belépni úgy hogy a fájlok megmaradjanak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Online vagy offline a fiók?
2020. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem offline, de nem nagyon tudom mi a különbség
2020. márc. 9. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az online fiók e-mail címmel van regisztrálva, az offline pedig csak lokálisan van az adott gépen.

Legegyszerűbb amit tehetsz, hogy csinász egy linux telepítőt (mondjuk legyen ubuntu), arról bebootolsz, de nem telepíted, hanem csak a live módot indítod. Ezzel fogod tudni tallózni a háttértároló tartalmát, le tudsz mindent menteni. Feltéve, hogy bitlockert, vagy egyéb meghajtótitkosítást nem használsz.

2020. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. márc. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!