Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videkórtya probléma?

Videkórtya probléma?

Figyelt kérdés

Üdv.


1 hónapja vásároltam egy Gigabyte RX 590 8 gb videókártyát. Nagyon jól működik. De ma ahogy játszani akartam bármivel egyszerűen nem hajtja magát a kártya pedig nem állítottam át semmit. GPU teljesítmény játék közben 30 watt miközben 150-180 között szokott lenni. Meg nem pörög fel a ventilátor sem mikor mindig felszokott játék közben. Olyan mintha lekorlátozta volna magát. Valaki járt már így? De a játékok érzékelik a kártyát és az AMD illesztőprogramon is érzékeli hogy a kártya működik és csatlakoztatva van.


2020. márc. 9. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Pl ac origins eddig 70-90 fps high-on most meg 20 lowon.
2020. márc. 9. 18:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt driver frissítés? Mert az lesz a ludas.

Nekem egyszer egy driver update LoL-ban az akkoriban megszokott 100 körüli fps helyett ilyen 3-4fps értékeket hozott... Azonnali megoldást jelentett a régebbi verzióra visszaváltás.

2020. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!