Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes venni...

Szerintetek érdemes venni ilyen laptopot?

Figyelt kérdés

Távtanuláshoz is péládul jó lehet.

[link]


2020. márc. 18. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem éri meg.


Jól látom azt is, hogy 600ezer??

Mi kerül ezen annyiba?? DDR3 ram van benne, nincs benne hdd és csak egy pici ssd van benne. Nagyon nem éri meg.

2020. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha veszel egy külföldről behozott használt üzleti gépet, az különb ennél.

[link]

[link]

2020. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 miben különb? Gyengébb proci, fele akkora ssd, és 1,1 helyett 2.4kg. Az egyetlen amiben jobb hogy olcsóbb(de az is azért mert öreg és használt, újan 1900 euróról indult, a linkelt zenbook meg 1600 ról).
2020. márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, távtanuláshoz ez a 600e Ft a minimum, bár én vennék bele még 16GB memóriát a biztonság kedvéért...
2020. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]



Ha már ennyire van pénzed akkor inkább valami ilyesmit néznék. Ez tanuláshoz biztos hogy jó, mivel ez már egy felsőbb kategóriás gamer laptop.

De ha gondolod nézz szét még az oldalon, hogy ár érték arányban mi az ami megérné. Mert pl a 32 giga ram az tanuláshoz felesleges, meg a terrás ssd se nagyon kell hozzá.

2020. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccből írtam. Távtanuláshoz egy 10 éves notebook is megfelel 2GB RAM-mal. Az kb. 30e Ft.
2020. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Attól függ mi az amit tanul, milyen programok kellenek hozzá stb.

Nekem volt olyan, hogy a gépre ráraktam a sulis programokat, bekapcsoltam és ki is kapcsolt egyből, mert nem bírta el a dolgokat a gép 2giga rammal.

Ha 4-8 giga ram van benne az elég tanulásra. De ha már néz egy olyat amiben van 8-16giga ram, i7es 9.generációs proci, terra hdd, 200-500giga ssd az már akkor mindent kibír. Meg akár később is jó lehet bármire.

2020. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: OK, a távtanulás elég tág fogalom, de viszonylag kevés tárgyhoz kell ilyen erős gép, ráadásul a dizájn is eléggé megdobja az árát, amire otthon valószínűleg semmi szükség. Ha van ennyi pénz, azt inkább kevésbé vékony, de még erősebb gépre kéne költeni pl. komolyabb videokártyával, mint az MX150. De fenntartom, hogy nagy valószínűséggel ennél sokkal gyengébb gép is bőven elég lesz.
2020. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a külföldi használt üzleti gépek nem agyonhasznált 8-10 éves vacakok. Ezek francia vagy belga gépek, 3 évesnél nem idősebbek, ráadásul ha annyire fontos az ár, akkor az új áruk 500 ezer ft.
2020. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 "ráadásul a dizájn is eléggé megdobja az árát, amire otthon valószínűleg semmi szükség"

Meredek gondolat, de mi van ha azért szempont a dizájn mert neki tetszik, nem azért mert villogni akar vele?

2020. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!