Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek el tudnám cserélni...

Szerintetek el tudnám cserélni az asztali gépemet egy laptopra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm így oldotta meg és én is megpróbálnám, de nem tudom, hogy mennyi lehet erre az esély.Vaterára raknám, csak foglalmam sincs, hogy hogyan kell és ha nincs erre esély akkor inkább nem szenvedek :D

50.000Ft-ot meg a gépemet adnám egy jó állapotban lévő laptopért.Szerintetek tudnék ilyet?


2010. júl. 25. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Vaterán inkább csak eladni szoktak, bár nem olvastam a szabályzatot. Szerintem inkább hardverapro.hu-ra rakd.


Amúgy persze, lehet ilyet...kérdés, hogy milyen a géped, és hogy milyen laptopot szeretnél:) Lehet jó állapotban lévő laptopot 50ezerért kapni (ha meg a géped is odaadod, akkor csak jobbat kaphatsz), persze az használt lesz, és nem a leggyorsabb.

2010. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És a laptopok javításánál a számla a duplája lesz, mint asztali gépnél.
2010. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!