Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki lehet cserélni valahogy az...

Ki lehet cserélni valahogy az adatlapba beleépített videókártyát? PLS Fontos!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! nah szóval az van hogy az én grafikus kártyám na most figyeljetek ::::::: 64 mega bytes :D:D:D:D és ezt akarnám lecserélni hát az alapomra vettem má vincsesztert és jó sok RAM-ot is és nem igazán akarnám kicserélni az alplapomat mert elég drága volt a 4 GB DDR2 -es Ram bele meg a processzorom is 3.20 Ghz. Szóval kilehetne cserélni csak a videó kártyámat ? Előre is köszi a válaszokat.
2011. okt. 24. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
rádughatsz egy új kártyát
2011. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen foglaltba megy bele a videókártya - régi lap, gondolom nem PCI hanem AGP - veszel egy ilyent és rádugod, ezek után az alaplapit automatikusan le fogja tiltani. ennyi...
2011. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha agps a videókártyád... Na olyat nem érdemes venni. Vehetnél egy új alaplapot amibe pci-e kell, és jó bele a ramod is meg a procid is...
2011. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ddr2-s ramos lapnál már pci-e sín van.

Egyébként igaz az hogy nem kell a jelenlegi kártyád cserélni csak venni kell bele egy vga-t.

Egyébként jó lenne tudni az alaplapod típusát.

2011. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike csak ennyit akartam tudni ám az adatlapomat nem cseréllem le az adatait meg nemtudom megmondani mivel a gépen kaptam és akitol kaptam az már nem tudja hogy holvan (és ahol rávan írva az alapomon az elérhetetlen helyen van köszi még 1 szer mindenkinek :)
2011. okt. 25. 19:39
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibáimért ^^
2011. okt. 25. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Van pár program amivel meg tudod nézni... pl SIW.
2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2011. okt. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!