Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most, hogy rendkívüli szünet...

Most, hogy rendkívüli szünet van, a legtöbb tanár Word-ben kéri a beadandót. Viszont nekem nincs ilyen Office-om. Többi lent?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék szerezni Office-t? Nincs keretem, hogy megvegyem a 30 ezres office-t, azért, hogy írjak pár sort Word-be. Valami tipp?

2020. márc. 23. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem aki néhány sort docx-ben kér, az elásódhat. A szöveg fogja kitenni a fájl legkisebb részét.
2020. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 tabaki ***** válasza:

@#10:

Azért ne keltsük már azt a látszatot, mintha a LibreOffice valami gagyi pótlék lenne csupán – hja, kérem, csak pár sor, arra még az is megteszi! – nem pedig egy nagy és összetett irodai szoftver, amelynek éppen a Word helyett használható Write része kifejezetten erőssége. Ötszáz oldal is lehet az a pár sor, képekkel, jegyzetekkel, tartalommal, irodalomjegyzékkel, nem oszt, nem szoroz.

Ha a tanárok Wordben kérik a beadandót, hát nem vet rájuk túl jó fényt a pongyolaságuk. Docx formátum lesz az, amelyet a LibreOffice nemcsak, hogy képes produkálni, de akár a mentés alapformátumaként is beállítható benne. Majd amikor a tanár olvassa, akkor Wordben lesz, és örülhet, addig meg jól elvan a dokumentum akármelyik egyéb alkalmas programban.

2020. márc. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Igen, a Libre Office nem gagyi pótlék. Egyetemen abban írtam/szerkesztettem a numerikus módszerek jegyzetemet. Az egyenletszerkesztője oda-vissza veri az MS Word-öt a mai napig.

2020. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!