Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szoftvereket használtok...

Milyen szoftvereket használtok a számítógép karbantartására?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amik eltávolítják a felesleges fájlokat, kéretlen fájlokat esetleg vírusokat. Én eddig CCleanert használtam és Spybot Search and Destroyt használtam, de feltételezem hogy ezek elég elavult programok már. Vírus irtásra nem használok semmilyen külön programot a Windows defenderen kívül.

2020. márc. 24. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
advanced system care :) nekem bevált
2020. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nincs semmi ilyesmire szükség. Minden benne van a win10-ben.

Pl lemezkarbantartó. Vagy használhatsz 3.fél vírus v malware-irtót de felesleges.

A win10 beépített win7 stílusú lemezkép-mentő helyett inkább a macrium reflect freet ajánlom.

2020. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem szoftvert használok erre a célra, hanem hardvert, amit agynak hívnak. Bővebben:


1. Nem szemetelem tele a rendszert és a háttértárakat minden szutyokkal, csak olyan dolgokat őrzök meg és használok, aminek értelme van.

2. A Windows alapból megoldja az optimalizálás nagyját, főleg a 10.

3. Amit ezek sem orvosolnak, azokat havonta egyszer magam tisztítom ki. Ilyenkor átnézem az alábbi mappákat, szemét után kutatva:

C:\Program Files

C:\Program Files (x86)

C:\ProgramData

C:\Users\*felhasználónév*\AppData

C:\Users\*felhasználónév*\Dokumentumok

...


A registry sosincs buherálva, mégis évek óta villámgyors és stabil a rendszer, és a programok.

2020. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
linuxot hasznalok
2023. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!