Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Pintyusz1983 nevű felhasználó kérdése:

HP Pavilion DV 6000 hang probléma?

Van egy a címben említett laptopom amit ha fel telepítek nincs hang a hangszoró mellett egy piros x van. Néha amikor fel raktam a rendszert akkor volt hang, csak amikor el idítottam egy filmet kis idő mulva el ment a hang.mutatta fel tudtam hangosítani mindent mutatott csak hangot nem adott. Mostanában amikor be kapcsolom akkor pedig a már említett piros x van kint. Mi lehet a probléma?

Kérdések hasonló témákban: hang, probléma, HP

márc. 26. 19:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy lenovo thinkpad t430ason szeretnék videókat gyártani játékokrol streamlabs OBS-t hasznàlnék. Teljes képernyős módban a videó ha kész fekete hang és zene van csak kép nincs....
Miért nem játsza le normálisan a hangot?
Játéknál megfagy a kép és beakad a hang mi lehet a probléma?
Mitől lehet hogy csúszik a hang?
[HANGPROBLÉMA] Windows 10 64bit build 1909 asus x556uqk ÚJRAtelepítés után nincs hang a laptopon. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma? Youtbube videók, ismerős, barát segítsége...
Behringer MIC 200 TUBE ULTRAGAIN + Mikrofon, nem működik?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!