Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi foglal ennyi helyet?

Most telepítettem újra a win 10 pro-t. A 117 gb-ból csak 33 gb-t maradt!

márc. 26. 19:38  Privát üzenet  

A válaszok
Ott valami nem stimmel. Az én 120 GB-os SSD-mre Windows 10 Enterprise van telepítve és 80 GB szabad.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 20:46 Privát üzenet
előtte formáztad az összes meghajtót???

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen

# 3/3Időpont tegnapelőtt 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows 8-on meglehet nézni mi foglal helyet a HDD-n?
Hogyan hívják azt a videókártyát ami egy helyet foglal?
Mekkora helyet foglal a Windows 10 legfrissebb verziója?
Melyik videoformátum foglal legkisebb helyet de a minőség ne romoljon?
Ha számítógépes grafikai munkákat szeretnék csinálni nagyon jó minőségben és nagyon nagy felbontásban digitálisan, ami elég sok helyet foglal, és jó ramot igényel, milyen...
A system fájlok túl sok helyet foglalnak. Összesen 1T helyem van, windows 10 mellett. És a windows 884GB helyet foglal, valoszinuleg hiba miatt. Mit csinaljak?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!