Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 ultimate tényleg...

Windows 10 ultimate tényleg ennyi helyet foglal?

Figyelt kérdés

Vettem egy 250gb-os ssd-t, hogy a nagyon szrul futú játékokat és persze a windowst gyorsabban tudjam használni. felraktam cd-ről, license key is megvolt, minden faxa..


kb 1 hónapja van fönt, most akartam az első játékot áttenni hdd-ről az ssd-re, mert hát ugye most van időm.. Nézem, hogy mi a franc. nincs elég hely a meghajtón. Nemá. megnézem, hallod 60gb szabad..


190gb a windows?? Kizárt..


2020. márc. 28. 15:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

nincs semmi más az ssd-n, vadi új, kinyitottam, beszereltem és cd-ről feltelepítettem rá a windowst. ott is van rajta, egyszer és önmagában..


hdd-ről meg leszedtem. Minden teljesen oké, de az kizárt, hogy durván 200 giga lenne a vindóz

2020. márc. 28. 15:02
 2/13 anonim ***** válasza:
30.6Gb nálam, 2.5 éves telepítés kb.
2020. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Frissítéseknél is van egyfajta gyorsítótár, mivel bevezették hogy felhasználók "egymás gépeitől" is letölthetik a frissítéseket" nézd meg ezt is. Bár számomra is nagyon fura hogy mennyi helyet foglal nálad.

Én a 250 GB-s SSD-t feleztem meg és rengetekg szabad helyem van.

2020. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ház ezaz.. a cd tokján 20-40gb van írva attól függ, hogy éppen most melyik verzió stb stb..


erre 190.. és nem 3x volt feltelepítve. ugyanaz a telepítő, mint pl win7 vagy 8 nál..

2020. márc. 28. 15:36
 5/13 CspCsj ***** válasza:

Vannak tárhely feltérképező programok. (pl. WinDirStat, SpaceSniffer, TreeSize, WizTree stb.)

Emelt jogosultsággal érdemes indítani (ikonjukon jobbegérgomb > Futtatás rendszergazdaként), hogy biztosan mindent lássanak.

2020. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# És ezek mit is csinálnak pontosan? Megmutatják, hogy amik helyet foglalnak, azok micsodák pontosan? Tehát ha van a windowson kívül más, akkor azt mutatni fogja
2020. márc. 28. 16:24
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Windows mappa nálam is csak 30GB körül van, de ugye ott van még a Users, a Program Files, Program Files (x86), Programdata... Plusz ha van akkor swap file, hibernációs fájl... Viszont nekem pl 120-ason van, és emellett is van 22GB szabad hely.
2020. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Monek neked ultimate? Senkinek nem tűnik fel hogy valami nem ok a rendszerrel?
2020. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8.. mert csak ez volt :/ egy családtag megvette valamikor, azóta a polcon van, gondoltam most már azért ráfrissítek a win 7 re
2020. márc. 28. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Téged nagyon átvertek. Win10-ből nem létezik ultimate verzió..!


Gondolom valami trójaival és bányászvírussal integrált verziót telepítettél, így nem csoda ha zabálja a helyet (is)...

2020. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!