Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 ultimate tényleg...

Windows 10 ultimate tényleg ennyi helyet foglal?

Figyelt kérdés

Vettem egy 250gb-os ssd-t, hogy a nagyon szrul futú játékokat és persze a windowst gyorsabban tudjam használni. felraktam cd-ről, license key is megvolt, minden faxa..


kb 1 hónapja van fönt, most akartam az első játékot áttenni hdd-ről az ssd-re, mert hát ugye most van időm.. Nézem, hogy mi a franc. nincs elég hely a meghajtón. Nemá. megnézem, hallod 60gb szabad..


190gb a windows?? Kizárt..


2020. márc. 28. 15:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jaaj nem ultimate. keverem a régi 7-essel. Enterprise. ezaz.. Látjátok? ennyire vágyódom még mindig a régi 7-es után :(
2020. márc. 28. 22:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Az Enterprise sem foglalhatna ennyi helyet (amúgy egy Pro-val vagy sima Home-val is jobban járnál).


Már írták és én is tudom javasolni a WinDirStat programot. Pár perc alatt eltérképzei a mappáidat és fájljaiat és tudod vizsgálni, hogy mi foglal sok helyet. Pl. megnyitod benne a C meghajtód, megmutatja, hogy ott van 5 mappa, abból melyik mennyi helyet foglal, belépsz az egyik mappába, abban van 7 másik, azokat is kiírja és így tovább.

2020. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Használj eredeti windowst [link]
2020. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!