Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsol a gép, felpörög az...

Bekapcsol a gép, felpörög az összes venti, minden megy tökéletesen elvileg, de a monitor nem ad képet, és a billentyűzet is csak bevillan néha?

Figyelt kérdés

Táp hibát kizártam már, mert most lett lecserélve, ahogy az alaplap is, vidi kártyám is működik rendesen, és már ötletem nincs mi baja lehet. Viszont azt észre vettem hogy ha megmozgatom a monitor kábelét, akkor világit rendesen a billentyűzet, viszont kép semmi nem lesz.


[link]

[link]

[link]

[link]


Itt van hogy hogy néz ki belülről a gép, és hogy hogyan van bekötve, életem első összeszerelése volt szóval előre megköszönöm ha valaki kisegít pár tanáccsal.



2020. márc. 30. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

En peldaul radugnam a monitort a vga-ra.


De lehet nem artana leirnod hogy mit epitettel.

Speaker speaker van radugva a lapra? Hibajelzes van?

2020. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adam1c1 ***** válasza:
Én is azt tudom csak írni a képekre, amit látunk, hogy nincs rádugva a monitorod a kártyádra, meg amúgy lehet hogy semmire. ha jól látom. lehet hogy most cseréltél benne alaplapot, de úgy látom az sem új. az egész gép egy őskövület. bármi baja lehet. Ezt így nehéz most megmondani a gépek alapján.
2020. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!