Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Letöltöttem egy VPN-t,...

SOS! Letöltöttem egy VPN-t, de nem működött, letöröltem, és most egy weboldalt sem tudok használni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel a külföldi Netflixeken több sorozat van, szoktam használni VPN-t, de annak amit eddig használtam lejárt az próba időszaka, szóval váltani akartam. Letöltöttem egy újat, de nem igazán működött megfelelően, szóval letöröltem. Most pedig semmire sem tudok rákeresni, egyik böngészőben sem. Máshol nem igazán találtam megoldást, szóval kérlek segítsetek!

2020. ápr. 3. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, nem adtad meg, hogy milyen OS-t használsz, nem adtad meg, hogy milyen VPN-t töltöttél le....infornációk hiányában azt mondom, hogy telepítsd újra a gépet. Az tuti megoldja
2020. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
win 10-em van és hide.me volt azthiszem a vpn neve
2020. ápr. 3. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!