Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Mafia 2 Special...

Letöltöttem a Mafia 2 Special Extended Edition-t feltelepítettem a játékot. Mikor meguntam letöröltem. Most megint játszani akarok vele de most nem engedi a gép, hogy telepítsem. Miért nem engedi?

Figyelt kérdés

Az AutoRun programot megnyitom és csak ezeket tudom kiválasztani nincs ott a telepítés:

-játék

-eltávolít

-Web

-DirectX

-Kilépés


Ha a telepítőt elindítom el akkor ez jön be:Egy korábbi telepítés nyomai miatt a jelenlegi nem folytatható! Távolítsd el megfelelően az alkalmazást,majd próbálkozz újra. Mindent letöröltem. De utána megint nem engedi a telepítést! Már sehol egy olyan mappa amit le lehetne törölni. Nem tudnátok segíteni ezen a problémán? Arra gondoltam,hogy keresek egy Mafia 2 eltávolító programot de nem találtam. Mutatok képeket amit kiadd hibákat: [link]

[link]

Előre is köszönöm a válaszotokat! :)



2017. jún. 1. 18:40
 1/1 tabaki ***** válasza:

Anélkül, hogy értenék hozzá: Mi van, ha az Eltávolít gombot nyomod meg? Egyébként valószínűleg valahol a registryben tartja számon, hogy nincs még rendesen leszedve, úgyhogy az egész világot letörölheted a gépedről, mert úgyse azt nézi. Ez a „letöröltem” kifejezés amúgy sem hat tisztességes uninstallálásnak, ezért nem ártott volna pontosabban is leírnod, hogy mit csináltál. További pusztítás helyett próbálj meg valami eltávolító programot használni -- mellesleg ez szerintem nem úgy megy, hogy egy bizonyos programra valót kell keresned. Ami kifejezetten a te játékodhoz igazodott, az valószínűleg ott volt a mappájában, a törlendő fájlok listájával együtt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2017. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!