Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy router-t rokonomtól...

Kaptam egy router-t rokonomtól midnen papir nélkül megcsináltam vele mindent hogy a laptophoz kapcsolodjon fel is ismerte de mikor be akarom állitani a 192.168.1.1-en jelszot és felhasználonevet kér. Mi tévő legyek? Többi lent

Figyelt kérdés
én megkaptam, a jelszot meg a nevet is akitől kaptam de nem volt jo. reseteltem mindent csináltam amit tanácsoltak admin-nal mindennel de igy se kép be és azt irja ki hogy a webhely üzenete: Viking. mi tévő legyek ???
2010. júl. 26. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Minden routernek van default jelszava. Reset után az lesz az alapértelmezett. Keress rá netena routered típusára, vagy írd be ide, és megkeresem.
2010. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
TP-Link TL-ANt2406A
2010. júl. 27. 19:32
 3/4 anonim válasza:
Ez nem router hanem egy beltéri antenna.
2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

XD akkor FON movimiento ezt irja


Router

Router Name

DD-WRT

Router Model

Fonera 2100/2200

2010. júl. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!