Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX 360 profil adatok átvitel...

XBOX 360 profil adatok átvitele PC-re hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni. Adott egy Viva Pinata nevű játék. Apummal rengeteget játszottunk még XBOX 360-on vele, nagyon szerettük. Most szeretnék egy kis pénzt keresni, ezért eladnám az XBOX-ot ami jó is lenne, viszont morálisan nehéz mert a teljes gyerekkoromat dobnám ki vele a kukába és az apummal töltött rengeteg óra játékot. PC-re megtaláltam már a játékot.

Szeretném az XBOX-ban elért mentésemet gépen folytatni a játékban, van erre mód? Rá lehet másolni a mentést pendrive-ra az XBOX-ból majd a gépre feltenni?

Nagyon fontos lenne, a válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 9. 14:59
 1/6 VaryX válasza:
Hacsak nem kenyérre, meg tejre kell a pénz, akkor ne add el. Meg fogod bánni.
2020. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem használom, max havonta egyszer viszont a one-t minden nap használnám (újabb játékok, multyplayer, stb..). Mivel öcsémnek van már one-ja így megnéztem hogy elindul-e vele és sikerült, csak a mentés nincs meg. Majd ezt kéne megoldani mint ahogy azt kérdeztem is.
2020. ápr. 10. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Gold előfizető vagy akkor be lehet kapcsolni a Storage menüpontban a Cloud Driveot (amikor online vagy). Ha oda átmásolod a mentést akkor az Xbox One ugyanazzal a profillal meg fogja találni és betölti.


Egyébként pendriveot lehet formázni Xbox 360hoz, és oda is kimentheted a mentésedet. Viszont az csak másik Xbox 360al fog működni. Személyes véleményem, hogy a 360nak annyira nincs ma már értéke, hogy nem látom sok értelmét az eladásának.

2020. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs gold-unk, egy ideje nem tudtunk net-hez csatlakozni sem szóval ez kilőve. xbox one-ra is átvihetőek az adatok, vagy csak másik 360-ra?


Azért szeretnénk eladni mert nekem szükségem van kormányra és így egy kis pénzhez jutnék. 20-ért el lehet adni használtan egy nagyon alap xbox-ot is, kontrollernek darabja 10, van belőle 4 és vannak játékok is mellé. 80.000 körül el lehetne adni már játékok nélkül, de én már 50-nek is örülök, nem kell ennél több meg nyilván nem ér már annyit ez a konzol

2020. ápr. 10. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy, neten tudsz mentést átvinni Xbox Onera.


Ha annyiért el tudod adni valakinek az kész csoda, már évekkel ezelőtt jó ha egy 10e forintért lehetett eladni magát a gépet. A joyokat nem tudom, de én 3 éve vettem vadonatúj Xbox One joyokat 11e-ért.

2020. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem is 80-ért, de két konzolt négy kontrollerrel és játékokkal 40 körül már biztos el lehet adni.


Aki a kérdésre válaszolt annak pedig köszönöm.

2020. ápr. 14. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!