Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma jött meg az új számítógépem...

Ma jött meg az új számítógépem és összedugom a TV-vel amikor bekapcsolom a számítógépet akkor a tv-n azt írja hogy "No signal" monitornál ugyanez. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kimozdult a csatlakozóból a videókártya, a rendszert betölti?
2020. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem
2020. ápr. 15. 21:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tölti be a rendszert.
2020. ápr. 15. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű, hogy valami kimozdulhatott szállítás alatt. Én kipróbálnám ,hogy le szeded a gép oldalát , megnézed hogy rendesen benne e van a pci-e foglalatba a videó kártya. Vagy ha van alaplapra integrált videó csíp akkor annak a csatlakozójára kötni a monitort ,hogy ott ad e képet . Ha egyik verzió se jó akkor nézd meg a ramokat is, csatlakoztak le minden hardvert a videó karin,ramon kívül és úgy próbáld meg.
2020. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom szétszedni mert garanciás aztán meg nehogy az legyen a baj hogy belenéztem és akkor nem lesz garanciás.De azért köszi Szerintem visszaküldött.
2020. ápr. 16. 07:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja nem tudtam,hogy garis. Egyszer az egyik haverom is vett egy gépet a média markt-ból 3x kellett vissza vinni amire működő gépet kaptunk! És még ránk akarták fogni,hogy szét szedtük mert hiányzott a ram belőle, aztán kiderült ,hogy az egyik ott dolgozó szedte ki.
2020. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az komoly,szerintem visszaküldöm és majd valamit csak csinálnak vele.Azért köszi.
2020. ápr. 16. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Amúgy szerintem jobb összerakatni gépet valami számtek baltban, vagy aki ért hozzá az magának rakja össze. Lehet hülyeség de azt hallottam ,hogy az ilyen media markt stb. Helyeken kapható gépeket ,le selejtezett alkatrészek felhasználásával rakják össze, de lehet hogy hülyeség.
2020. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem tudom hogy milyen alkatrészekből rakják össze.Remélem nem leselejtezettekből.
2020. ápr. 16. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondom ez nem biztos,hogy így van! Nekem régen volt egy ismerősöm aki a vision computer nevü boltba dolgozott és ő mondta ezt a selejtes dolgot.
2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!