Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az összes oldalt megnyitja,...

Az összes oldalt megnyitja, nagyon gyorsan behozza a laptopom, de a hasznaltauto.hu-t azt amolyan csökkentett módban, miért?

Figyelt kérdés

Többször próbáltam, több böngészővel. Próbáltam más oldalt is keresni, amit így nyit meg, de nincs még egy.

Azt a csökkentett módot azt úgy értem, hogy megnyitja, de se kép, se szín, csak fekete betűk, és rublikák, magyarul így nem lehet vele keresni.


Továbbá, flash engedélyezve, cookiek engedélyezve, érvényes tanusítvány. Hirdetés engedélyezve, előugró ablakok nincsenek blokkolva.


2020. ápr. 15. 19:54
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Valami tiltja neked a medija.hu oldalt.

Reklámblokkolóval teszteltem... az említett autós oldalon ha ezt letiltom, akkor azt eredményezi, amiről írtál.


Esetleg HOSTS vagy routeres szűrés nincs erre az oldalra?



A többi oldal azért nem esik össze, mert eddig csak ennél az oldalnál találkoztam ezzel a "medija"-val.

2020. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!